Hakkımızda

"Teknoloji insanlığa hizmet etmek için var! Hadi bunu gerçekleştirelim!"

Hikayemiz

DiabTrend, 2015 yılında Havlik Kardeşler tarafından bir üniversite projesi olarak başlatıldı.

İkiz kardeşler, 2017 yılında şirketi kurdular ve ilk büyük adımlarını atmak için Blastoff Startup Yarışmasında katılarak birinci oldular. Ardından, 2018'de davet edildikleri Berlin'deki uluslararası Falling Walls Konferansında en iyi startup seçildiler. Ortaya koydukları ürün, onları aynı yıl EIT Health Innostars'ın Avrupa finalisti yaptı.

2018 her açıdan verimli bir yıldı; Péter Balogh, ürünün diyabetle ilgili en ilginç projelerden biri olma potansiyeline sahip olduğunu görerek 2018'de DiabTrend'e katıldı.

O zamandan beri, muazzam ölçüde geliştiler. Bir sonraki büyük adım, DiabTrend'in öngördüğü büyük vizyonun gerçekleşmesi için Solus risk sermayesini kazanmaktı. Şirketin hedefi, uluslararası düzeyde yapay zeka ile elde edilebilecek olası en iyi diyabet yönetimini sağlamaktır.

Hedefimiz

DiabTrend olarak kısa vadede en büyük sorunlardan birinin zaman alan diyabet takibi ve öngörülemeyen hipo veya hiperglisemi riski olduğunu fark ettik.

Bu nedenle, karbonhidratları yazma ve tahmin etme karmaşasını ortadan kaldırmak için kan şekeri seviyesinin izlenmesinden ilaç yönetimine, besin tanıma ve miktar tahminine kadar diyabet yönetiminin her bir bölümünü otomatikleştirmeye karar verdik.

Aynı zamanda, kan şekeri seviyenizi daha iyi anlayabilmeniz amacıyla, glikoz metabolizmanızı öğrenen ve gelecek 4 saate kadar sürekli kan şekeri seviyesi tahmini veren dahili bir yapay zeka yarattık. Amacımız diyabetle yaşayan insanların özgürlüklerini ve yaşam kalitelerini arttırmak.

Son olarak, DiaPanda'nın günlük ipuçlarının yanı sıra puanlar ve görevlerle bu durumu keyifli hale getirmek için güçlü bir hedef oluşturduk ve günde sadece 5 dakikanızı ayırarak tutacağınız günlükle uzun vadede daha iyi diyabet yönetimine sahip olmanıza yardımcı olduk!

Kimler için çalışıyoruz?

Tip 1 ve Tip 2 diyabet

Diyabetli insanların daha sağlıklı, daha özgür ve daha mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak, temel hedefimizdir.

Doktorlar ve beslenme uzmanları

Bu uygulama ile hastalarıyla kurdukları iletişimi ve sağladıkları hizmeti daha etkili hale getiren bir platform elde ediyorlar.

Araştırmacılar

Teknolojik çözümlerimiz sayesinde araştırma enstitüleri ve üniversitelere araştırma yapmak için kullanabilecekleri bir araç sağlayabiliriz.

Değerlerimiz

Özgürlük

Şeker hastalığı dinlenmez. Bu yüzden hayatınızı kolaylaştırmak ve böylece daha özgürce yaşayabilmeniz için biz de çok çalışıyoruz. Size zaman kazandırmak için besin tanıma ve ses tanıma işlevleriyle diyabetle ilgili değerlerin günlüğe kaydedilmesini optimize ettik.

Bağlantı

Profilinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz, böylece her zaman size destek olabilirler. Raporlarınızı anında görebilmeleri için doktorunuzu da ekleyin. Diyabetinizi yönetmeniz ve diyabetle olabildiğince güvenli bir yaşam sürmeniz için gereken tüm bilgileri sizler için topladık.

Kişiselleştirme

Sistemimiz, günlük kayıtlarınıza dayanarak, kişisel metabolizmanızı çözer ve sonraki 4 saat boyunca kan şekerinizi tahmin eder. Seviyeleri ve görevleri tamamlayın, bambu toplayın ve bir yandan Panda'nız için yeni görünümler kazanırken bir yandan da daha sağlıklı bir yaşam sürün.

Yenilik

Amacımız, diyabetli kişilerin durumlarını yönetmelerini mümkün olduğunca kolaylaştırmak, bu nedenle en çok ihtiyaç duyulan özellikleri geliştirdik. Omuzlarınızdaki yükü alıp, hayatınıza yenilik getirmemize izin verin!

Erişilebilirlik

Diyabetin zorlayıcı olabildiğini biliyoruz. Neyse ki, bunu tek başınıza yaşamak zorunda değilsiniz. Her bir üyesi için bir güvenlik ağı sağlayan bir topluluk inşa ediyoruz.
Bunu nasıl mı başarıyoruz? Facebook grubumuza katılın ve kendiniz görün!

Mentors and investors

Balogh Péter

Befektető, ex-CEO of NNG

turkishe kebab

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Advice from specialists in their fields and community

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim.

Liderler
Havlik Marcell CEO at DiabTrend
Marcell Havlik
Chief Executive Officer - CEO
Tamás Havlik CTO at DiabTrend
Tamas Havlik
Chief Technology Officer - CTO
Adam Kehrer CMO at Diabtrend
Adam Kehrer
Chief Marketing Officer - CMO
Harmath Ivan CSO at DiabTrend
Ivan Harmath
Chief Sales Officer - CSO
Pazarlama Ekibi
Richard Johnson
Content Manager
Havlik Mercedesz Marketing Specialist at DiabTrend
Mercedes Havlik
Marketing Specialist
Anna Bauer Marketing Manager at DiabTrend
Anna Bauer
Marketing Specialist
Geliştiriciler
Lehel Nagy Software Engineer az DiabTrend
Lehel Nagy
Software Engineer
Polyak Sandor Software Engineer at DiabTrend
Sandor Polyak
Software Engineer
Profesyonel Destek
Anna Koszecz Dietitian at DiabTrend
Anna Koszecz
Dietitian
Zsuzsanna Kiss Office Manager at DiabTrend
Zsuzsanna Kiss
Office Manager
Küresel Topluluğumuza Katılın
DiabTrend users around the world
Veri silme ve diğer sorular
Bize yazın:

 support@diabtrend.com