O nas

"Technologia jest po to, aby służyć ludzkości! Sprawmy, aby tak się stało!"

Nasza historia

DiabTrend powstał w 2015 roku jako projekt uniwersytecki bliźniaków Havlik.

Założyli firmę w 2017 roku i ich pierwszym dużym krokiem był udział w konkursie Blastoff Startup, w którym zdobyli pierwsze miejsce. Następnie wzięli udział w konferencji Falling Walls, gdzie zostali wybrani jako najlepszy startup i zostali zaproszeni na międzynarodową konferencję w Berlinie w 2018 roku. W tym samym roku zostali również europejskimi finalistami EIT Health Innostars dzięki temu produktowi.

Rok 2018 był tak produktywny, że Péter Balogh dostrzegł potencjał produktu na zostanie jednym z najciekawszych projektów związanych z cukrzycą i w tym samym roku dołączył do DiabTrend.

Od tego czasu nastąpił ogromny rozwój. Kolejnym wielkim krokiem było zdobycie kapitału inwestycyjnego wysokiego ryzyka Solus, aby pomóc w realizacji wielkiej wizji DiabTrend. Celem jest dostarczenie możliwie najlepszego produktu do zarządzania cukrzycą, co można osiągnąć dzięki sztucznej inteligencji na poziomie międzynarodowym.

Nasz cel

W DiabTrend szybko zdaliśmy sobie sprawę z tego, że jednym z największych problemów było czasochłonne monitorowanie cukrzycy i niemożliwej do przewidzenia hipo- lub hiperglikemii.

Dlatego zdecydowaliśmy się zautomatyzować każdy element zarządzania cukrzycą, od monitorowania poziomu cukru we krwi po podawanie leków, rozpoznawanie jedzenia i szacowanie porcji, aby raz na zawsze wyeliminować zamieszanie związane z wprowadzaniem i obliczaniem węglowodanów.

Jednocześnie stworzyliśmy wbudowaną sztuczną inteligencję, która uczy się metabolizmu glukozy i szacuje poziom glukozy we krwi na 4 godziny do przodu, dzięki czemu można lepiej zrozumieć swój poziom glukozy we krwi. Chcemy zwiększyć swobodę i jakość życia osób żyjących z cukrzycą.

Co nie mniej ważne, stworzyliśmy silny cel, aby choroba ta była łatwiejsza do zniesienia dzięki codziennym wskazówkom, punktom i wyzwaniom DiaPanda, które pomogą Ci lepiej zarządzać cukrzycą w dłuższej perspektywie, poświęcając zaledwie 5 minut dziennie!

Dla kogo pracujemy?

Cukrzyca Typu 1 i 2

Naszym głównym celem jest pomoc ludziom żyjącym z cukrzycą wieść zdrowsze, swobodniejsze i szczęśliwsze życie.

Lekarze i dietetycy

Dzięki tej aplikacji otrzymują platformę, która usprawnia utrzymanie kontaktu z pacjentami i zapewnia lepszą opiekę.

Badacze

Dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym możemy dostarczyć instytutom badawczym i uniwersytetom narzędzie, które mogą wykorzystać do prowadzenia badań.

Nasze Wartości

Wolność

Nie ma dnia wolnego od cukrzycy. Dlatego tak ciężko pracujemy, aby ułatwić Ci życie, abyś mógł żyć swobodniej. Aby zaoszczędzić Twój czas, zoptymalizowaliśmy rejestrowanie wartości związanych z cukrzycą za pomocą funkcji rozpoznawania jedzenia i rozpoznawania mowy

Łączność

Udostępnij swój profil znajomym i rodzinie, aby mogli Cię wesprzeć w dowolnym momencie. Dodaj również swojego lekarza, aby mógł natychmiast zobaczyć Twoje raporty. Zebraliśmy całą wiedzę, abyś mógł zarządzać swoją cukrzycą i żyć z nią tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe.

Personalizacja

Nasz system uczy się Twojego metabolizmu i przewiduje poziom cukru we krwi na następne 4 godziny na podstawie Twoich wpisów w dzienniku. Ukończ poziomy, wyzwania, zbieraj bambusy i odbieraj skórki dla swojej Pandy, jednocześnie stając się zdrowszym.

Innowacja

Naszym celem jest jak największe ułatwienie cukrzykom radzenia sobie z chorobą, dlatego opracowaliśmy funkcje, które są najpotrzebniejsze. Pozwól nam uwolnić Cię od ciężaru i wprowadzić innowacje w Twoim życiu!

Dostępność

Wiemy, że cukrzyca może stanowić wyzwanie. Na szczęście nie musisz przez to przechodzić sam. Tworzymy społeczność, która zapewnia siatkę bezpieczeństwa dla każdego członka.
Jak możemy to osiągnąć? Dołącz do naszej grupy na Facebooku i zobacz sam!

Mentors and investors

Balogh Péter

Befektető, ex-CEO of NNG

turkishe kebab

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Advice from specialists in their fields and community

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim.

Liderzy
Havlik Marcell CEO at DiabTrend
Marcell Havlik
Chief Executive Officer - CEO
Tamás Havlik CTO at DiabTrend
Tamas Havlik
Chief Technology Officer - CTO
Adam Kehrer CMO at Diabtrend
Adam Kehrer
Chief Marketing Officer - CMO
Harmath Ivan CSO at DiabTrend
Ivan Harmath
Chief Sales Officer - CSO
Zespół marketingowy
Richard Johnson
Content Manager
Havlik Mercedesz Marketing Specialist at DiabTrend
Mercedes Havlik
Marketing Specialist
Anna Bauer Marketing Manager at DiabTrend
Anna Bauer
Marketing Specialist
Deweloperzy
Lehel Nagy Software Engineer az DiabTrend
Lehel Nagy
Software Engineer
Polyak Sandor Software Engineer at DiabTrend
Sandor Polyak
Software Engineer
Profesjonalne wsparcie
Anna Koszecz Dietitian at DiabTrend
Anna Koszecz
Dietitian
Zsuzsanna Kiss Office Manager at DiabTrend
Zsuzsanna Kiss
Office Manager
Dołącz do naszej globalnej społeczności
DiabTrend users around the world
Usuwanie danych i inne zapytania
Napisz do nas:

 support@diabtrend.com